Nebankovní hypotéka jako rychlé řešení

Posted by on 23.6.2018


Potřeba peněz není nic neobvyklého a asi každý již někdy potřeboval větší obnos peněz, aby tak vyřešil svoje problémy, sny a potřeby. Ne každý však takovou sumou disponuje a tak sahají po úvěrech, díky kterým si můžou vše potřebné pořídit.

peníze

Asi nejčastějším finančním produktem je hypotéka. Je určena především na nákup, stavbu či rekonstrukci bydlení a toto využití se musí doložit. V případě, že potřebujete peníze na něco jiného, než je bydlení, tak to řeší americká hypotéka, při které není potřebné dokládat účel.

První kroky vedou většinou do banky, protože nabízejí různé výhody, nízký úrok a podobně a patří mezi nejdůvěryhodnější finanční společnosti. Také tady jsou však přísné podmínky pro získání a ne všichni klienti odejdou s kladným pořízením.
Největším problémem jsou registry dlužníků, které obsahují informace ohledně platební morálky klientů. Jakmile máte co jen malý černý puntík v těchto záznamech, tak banka striktně vaší žádost zamítne. V registrech dlužníků vaše jméno visí obvykle ještě 5 let od daného restu či splacení dluhu a proto můžete na hypotéku v bance zapomenout.

Jsou však i jiné společnosti, které poskytují hypotéky za příznivých podmínek jako třeba https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/nebankovni-hypoteka/.
Nebankovní hypotéky, díky kterým si můžou přijít na peníze i klienti s nějakým tím záznamem v registrech dlužníků. Proto je možné u bezúčelné hypotéky peníze využít také na vyplacení dluhů či exekucí nebo konsolidaci půjček.

bankovky

Pro zachování diskrétnosti a soukromí můžete žádost podat online a tím ušetříte čas i peníze. Již do 24 hodin budete znát odpověď a nemusíte čekat další týdny, než získáte peníze.
Splatnost je stejně jako v bankách na maximálně 30 let, díky čemu si můžete splátky rozložit dle svých finančních možností. Předčasné splacení bez sankcí je samozřejmostí.

Podmínkou je stejně jako u bankovních hypoték zástava nemovitosti, bez které hypotéku nezískáte nikde.
 

Posted in: Business

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress