Den vrcholného managera

Posted by on 10.4.2018

Tady nejspíš narazíme na rozpor mezi běžnou představou veřejnosti a realitou. Taky hodně záleží na tom, o jakou firmu se jedná, čím se zabývá a jak ji lze řídit. Hlavně u různých IT společností šéf v kanceláři být opravdu nemusí, stačí mu kvalitní internetové připojení a může řídit firmu odkudkoliv a skoro celý rok si užívat na dovolených.
já jsem šéf
Někdy nás i různé filmy a seriály podporují ve falešných představách, jak život hodně dobře vydělávajících lidí může vypadat. Především mohou mít často strach o rodinu. S penězi jde ruku v ruce závist okolí a je stále více než dost těch, kteří se chtějí lehce obohatit na úkor ostatních. Proto musí bohatí lidé svůj dům a svoji rodinu dobře chránit a mít někoho, kdo bude hlídat hlavně menší děti, aby se jim nic nestalo nebo je někdo neunesl. Úspěšní muži, ale i ženy, abychom byli genderově vyvážení, dbají obvykle na své zdraví a pěkný zjev. Proto část dne věnují sportu a pohybu. Nejlépe brzy po ránu, kdy si mohou zaplavat ve vlastním bazénu nebo zacvičit ve vlastní posilovně nebo jít zaběhat. Během dne se již hůře hledá na tyto aktivity volný čas a večer bývá člověk unavený a chce se věnovat také rodině. Pravidelně navštěvují také manikúru a holiče, případně si zajdou na masáž nebo nějaké jiné zkrášlovací procedury.
silueta golfisty
Stravují se většinou zdravě. Snídají, pokud to jen trochu jde, s rodinou a potom vyrážejí do práce, kde je čeká kolotoč schůzek a jednání. Obvykle pak oběd a večeři věnují také pracovním schůzkám, kdy se sejdou na jídlo buď s obchodními partnery, nebo s kolegy. Musí věnovat čas i své asistence, aby s nimi naplánovala jejich další pracovní den, případně vícero dní a společně rozhodli, co je a není důležité. Nezřídka musí vyrazit na nějakou služební cestu do zahraničí. Domů se vracejí obvykle v pozdějších odpoledních hodinách. Nic, co by jim člověk musel závidět.

Posted in: Business

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress